Site icon Читай News

Що таке модульний будинок?

Що таке модульний будинок?

Все більш значної популярності завдяки своїм особливостям і перевагам у співвідношенні з іншими методами будівництва набувають модульні будинки. Модульне житло — це результативне і розумне вкладення, зручний і малогабаритний дім, який, крім того, можливо демонтувати, транспортувати в інше місце і скласти знову.

Особливою зручністю вважається те, що модульна будівля не є базовою конструкцією, тому не потребує будь-яких дозволів на будівництво, а також це свідчить про відсутність будівельного сміття на вашій ділянці.

Прогресивна будівельна опція

Як вже зазначалося, на вашій ділянці від зведення майбутнього будинку буде дуже важко знайти будівничо-ремонтні сліди. Це пов’язано зі специфікою створення модулів і є однією з великих переваг цієї техніки. Ми говоримо про те, що окрема деталь — модуль — виготовляється на заводі 2 місяці. Далі процес монтажу конструкцій конкретно на вашій площі — не більше 5 днів, з яких 1-2 дні відводиться на монтаж пальового фундаменту. Отже, як бачите, за дуже короткий термін ви зможете придбати будинок, готовий до проживання.

Крім того, модульна мобільність дає можливість перенести будинок в найбільш комфортне місце, яке ви виберете для себе. До речі, можливість транспортування будинку може стати в нагоді не тільки для того, щоб знайти найкраще місце для проживання, але і для того, щоб продати будинок, якщо це необхідно.

Особливості конструкції та вибір матеріалів

Основою для зведення модульного будинку є дерево, яке є найкращим будівельним матеріалом для даної будівельної техніки. Дерево є і міцною опорою, і екологічною складовою.

Для утеплення модульних будинків перевага віддається базальтовій ваті або пінополістиролу. Перша використовується набагато частіше, так як базальтова вата переважає по стійкості до вологи і тепла.

Зовнішня обробка завжди на розсуд домовласника, але не варто також забувати про її якість, технічну сумісність і практичність. Експерти нагадують, що кращий вибір у цьому разі:

Плюси та мінуси модульного будинку

Однією з найважливіших характеристик модульного будинку є його універсальність та високий рівень функціональності. Мова йде про те, що таку будівлю можна використовувати як:

Серед переваг модульних будинків є деякі, які варті уваги, а саме:

Можна виділити й недоліки модульних будинків:

Незважаючи на декотрі мінуси (і ті, яких можна вдало позбутися), модульні будинки є найкращим рішенням для швидкого та доступного комфортного дому.

Exit mobile version