Скандинавський стиль й досі популярний серед прихильників практичності. Пояснюється це його лаконічністю й візуальною довершеністю. Навіть найменші деталі створюють відчуття домашнього затишку. Ознайомитись з прикладами інтер’єрів можливо за посиланням https://gumenyuk-design.km.ua/. Вони створені командою дизайнерів на чолі з Наталією Гуменюк під ключ.
Головні риси скандинавського стилю
Скандинавський стиль підходить для простору. будь-якого типу Це може бути квартира-студія або заміський будинок. Сумісний цей дизайнерський напрямок й з комерційними приміщеннями. Пов’язано це з такими особливостями цього стилю:
- Мінімалізм. Простота форм спостерігається в найменших деталях. Усі меблі мають бути функціональними, щоб не займати зайвого простору.
- Натуральні матеріали. Перевага надається текстилю, дереву та металу. Вони використовуються в різних варіаціях, але завжди зберігається екологічний підхід.
- Світлі кольори. Найчастіше це бежевий та білий, але можуть використовуватись їх різні відтінки. Також спостерігається тренд на пастельність.
- Природне освітлення. Скандинавський стиль відомий багатьом панорамними вікнами, які додають до простору чимало денного світла.
Ці тенденції помітні й в найменших деталях. Для скандинавського стилю підходять не лише масивні меблі з натурального дерева. Навіть практичні рішення світлих кольорів виглядатимуть стильно. Головне дотримуватись колірної гами — обрати 1-2 основних кольори й підібрати під нього кілька акцентів. Тоді створений інтер’єр виглядатиме гармонічно.
Скандинавський стиль й різні приміщення
Щоб інтегрувати скандинавський стиль у свій інтер’єр, недостатньо знати усі його особливості. Потрібно подбати й про сучасні тенденції. Ось кілька способів як саме реалізувати скандинавський стиль в сучасних приміщеннях:
- Затишок через текстури. Додайте до простору м’які пледи, подушки та килими.
- Прості геометричні форми. Уникайте надмірного декору й залиште лише справді цінні речі.
- Живі рослини. Знайдіть в просторі місце для зеленого куточка, в якому зберігатимуться рослини.
- Відкриті полиці. Їх можна використати для зберігання та розміщення декору.
Скандинавський стиль має дві чіткі відмінності. Насамперед головний акцент створюється на затишку й комфорту. Для цього використовуються атмосферні предмети.
Відмінність скандинавського стилю полягає й в його універсальності. Він дає змогу відтворити чимало тенденцій. Також скандинавський стиль можна поєднати з іншими напрямками. Наприклад, з мінімалізмом або класикою. Головне врахувати усі деталі й продумати інтер’єр до найменших деталей.
Як саме реалізувати скандинавський стиль — підкажуть досвідчені дизайнери студії Наталі Гуменюк. Вони мають досвід реалізації різних інтер’єрних рішень. Звертаючись до них, Ви гарантовано отримаєте стильний та практичний інтер’єр.