У сучасному світі бізнесу все частіше виникає необхідність у залученні тимчасового персоналу. Це може бути пов’язано з сезонними коливаннями попиту, зростанням обсягів виробництва або просто з тим, що компанії не мають можливості утримувати штатний персонал для виконання певних завдань.

У таких випадках на допомогу приходить аутсорсингові компанії, такі як Fillin. Наприклад, Fillin — це міжнародний оператор аутсорсингу, який працює в Україні з 2016  року. Компанія пропонує широкий спектр послуг з аутсорсингу та лізингу персоналу, які допомагають вирішити проблеми бізнесу та знайти роботу.

Чим займаються аутсорсингові компанії?

Аутсорсингові компанії зазвичай спеціалізуються на наступних видах послуг:

 • Аутсорсинг персоналу — це надання компаніям тимчасового персоналу для виконання певних завдань. Так, Fillin має в своєму розпорядженні базу даних понад 100 000 кандидатів, які відповідають вимогам різних компаній. Компанія пропонує широкий спектр вакансій у різних галузях економіки, а також можливість підбору персоналу під індивідуальні вимоги клієнта.
 • Лізинг персоналу — це надання компаніям персоналу на певний термін. Цей вид послуг є зручним для компаній, які не мають можливості утримувати штатний персонал для виконання певних завдань. Fillin пропонує різні варіанти лізингу персоналу, включаючи короткостроковий, середньостроковий та довгостроковий лізинг.
 • Підбір персоналу — це надання компаніям послуг з пошуку та підбору персоналу. Аутсорсингові компанії мають досвід у підборі персоналу для різних бізнесів, а також впроваджують передові технології підбору персоналу. Вони пропонують широкий спектр послуг з підбору персоналу, включаючи підбір менеджерів, спеціалістів, робочих кадрів і т. д.

Які проблеми клієнтів вирішують аутсорсингові компанії?

На прикладі Fillin стає зрозуміло, що компанії з пошуку та підбору персоналу допомагають  вирішити наступні проблеми бізнесу:

 • Сезонні коливання попиту — аутсорсинговий персонал дозволяє компаніям швидко та ефективно реагувати на сезонні коливання попиту.
 • Зростання обсягів виробництва — аутсорсинговий персонал дозволяє компаніям оперативно збільшити обсяг виробництва без необхідності утримувати штатний персонал.
 • Неможливість утримувати штатний персонал — аутсорсинговий персонал дозволяє компаніям виконувати певні завдання без необхідності утримувати штатний персонал для цього.

Аутсорсингові компанії іноді також допомагають людям знайти роботу. На сайтах часто пропонується широкий спектр вакансій у різних галузях економіки, а також можливість підбору роботи під індивідуальні вимоги кандидата.

Як працюють аутсорсингові компанії?

Процес співпраці з компаніями для пошуку та найму персоналу включає в себе наступні етапи:

 1. Замовлення послуг — компанія пропонує різні варіанти співпраці, які підбираються під індивідуальні потреби клієнта.
 2. Аналіз потреб — команда проводить аналіз потреб клієнта для того, щоб підібрати оптимальний варіант співпраці.
 3. Підбір персоналу — команда підбирає персонал, який відповідає вимогам клієнта.
 4. Розміщення персоналу — персонал розміщується в компанії клієнта.
 5. Контроль якості — команда здійснює контроль якості роботи персоналу.

Чому варто вибрати Fillin для аутсорсингу персоналу?

Fillin — це надійна компанія з досвідом роботи в Україні та за кордоном. Компанія пропонує широкий спектр послуг з аутсорсингу та лізингу персоналу, які допомагають вирішити проблеми бізнесу та знайти роботу.

Ось деякі з переваг співпраці з Fillin:

 • Широкий спектр послуг — Fillin пропонує широкий спектр послуг з аутсорсингу та лізингу персоналу, які дозволяють вирішити різні проблеми бізнесу.
 • Професійний персонал — команда Fillin складається з професійних фахівців, які мають досвід роботи в аутсорсинговій галузі.
 • Конкурентні ціни — Fillin пропонує конкурентні ціни на свої послуги.

Якщо ви шукаєте компанію, яка допоможе вирішити проблеми бізнесу або знайти роботу, Fillin — це хороший варіант.