Молочний шоколад, швейцарський ніж, дивовижної краси природа – це лише мала частина того, що подарувала світові Швейцарія, країна, розташована у серці Європи. Їй і досі вдається тримати нейтралітет, не вступаючи у військові чи політичні союзи, на кшталт НАТО чи ЄС, зберігати економічну стабільність та впевнено розвиватись у сферах туризму, високих технологій і не тільки.
Країна приваблює іноземних підприємців вигідними та зручними умовами, серед яких низькі податки, розвинена інфраструктура, стійка економіка та стабільна політична система. Тому для багатьох бізнесменів світу реєстрація швейцарської компанії є вдалим рішенням для розвитку власної справи.
А щоб процедура була простішою, варто звернутись до спеціалістів з досвідом, таких які працюють у міжнародній юридичній компанії Campio Group, створеній ще у 2005 році. Юристи допоможуть відкрити власну компанію у Швейцарії або купити вже готову на вигідних умовах.
Особливості країни для ведення бізнесу
Іноземний підприємець, який реєструє компанію у Швейцарії, отримує чимало переваг, серед яких:
- податкові пільги;
- захист бізнесу з боку правової системи;
- відсутність подвійного оподаткування (договори про це країна уклала з більш як 70 державами світу, серед яких і Україна);
- надійні банки;
- конфіденційність інформації, в тому числі й таємниця банківських вкладів;
- вихід на європейський ринок.
Крім того, в країні відсутній валютний контроль. Водночас потрібно враховувати, що Швейцарія – це країна, яка має у своєму складі 26 кантонів, законодавство кожного з яких може відрізнятись на місцевому рівні від загальнодержавного.
Оподаткування в країні має три рівні – федеральний, кантональний, муніципальний, тому кожна адміністративна одиниця може самостійно вирішувати, який розмір податків встановлювати та які пільги надавати.
Як відбувається процес реєстрації компанії?
Це багатоетапна процедура, яка включає такі кроки:
- розробка бізнес-плану;
- відкриття банківського рахунку;
- вибір юридичної адреси (де буде розташовуватись головний офіс фірми);
- розробка статуту і установчого договору та їх нотаріальне засвідчення;
- реєстрація компанії в Торговому реєстрі підприємств, а також у податковій адміністрації (якщо річний оборот буде перевищувати 100 000 франків).
Кожен з цих етапів має свої особливості та «підводні камені», обійти які допоможуть юристи Campio Group.
За консультацією та юридичними послугами звертайтесь онлайн (через сайт) або по телефону.